5 września 2010

Zakupy, zakupy, zakupy!

Cały ten tydzień minął pod hasłem: zakupy! Rozszalałam się i dosłownie od poniedziałku buszuję po sklepach. Dlaczego sobie na to pozwoliłam? Bo w lipcu i sierpniu nie kupiłam sobie nic i musiałam odreagować :)
Nawet nie jestem w stanie się pochwalić wszystkim co kupiłam bo pochowałam już do szafek większość rzeczy :P
Miałam kupić naprawdę tylko najpotrzebniejsze rzeczy na jesień a skończyło się na: długim, szarym sweterku zapinanym na guziczki, czarno - białym płaszczyku na chłodne dni, jednej parze jeansów, jednym sweterku, czterech kompletach bielizny i bucikach na jesień. Sponsorem niektórych ciuszków był mój M., który ewidentnie przesadził kupując mi moje pierwsze buty z Lasockiego za ponad 260 zł!
Oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie udała się do Rossmanna oraz Superpharm i nie nakupowała masę kosmetyków.
Swoją drogą teraz w Superpharm jest strasznie dużo promocji i obniżek! Niektóre nawet o 50%!
Sama skorzystałam i kupiłam w końcu Blend-a-med paski wybielające Whitestrips za 41,99 zł gdy wcześniej były za prawie 70 zł! Od jutra zaczynam swoją kurację, którą planuję już od dłuższego czasu (jeszcze zanim pojawiły się jakiekolwiek filmiki na YT na ten temat). Pewnie gdy zauważę jakieś rezultaty (bądź nie) to zrecenzuję ten produkt.
Co do moich paznokci to oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie kupiła kilka nowych lakierów do paznokci. Narzekałam tylko ostatnio na skórę wokół paznocki i same skórki, które były bardzo wysuszone i nieestetycznie wyglądały. Szukałam zatem jakiejś oliwki bądź kremu. Przypadkiem trafiłam na nowy krem nawilżający do skórek Sally Hansen:

Użyłam go zaledwie dwa razy i już moje paznokcie wyglądają przyjemniej, ale więcej się wypowiedzieć nie mogę.
Może, któraś z Was już go testowała? Jakieś opinie znacie na temat tego produktu?
Ogólnie tydzień bardzo udany i oby każde takie były. Przyjemniej jest zaczynać nowy tydzień i pracę od poniedziałku gdy człowiek jest naładowany energią i zadowolony z minionych zakupów.
A jak Wam minął weekend?
Pozdrawiam.

2 komentarze:

  1. Bardzo ciekawa jestem tego kremu, sama też mam problem z przesuszonymi skórkami. Napisz koniecznie o efektach.

    OdpowiedzUsuń
  2. Pierwsze co mogę powiedzieć o tym kremie już teraz to to, że strasznie szybko się wchłania.
    Nie wiem czy to dobrze czy źle...
    Skórki są miękkie, ale przez zaledwie kilkadziesiąt minut :/

    OdpowiedzUsuń