10 kwietnia 2011

black and white life


Jestem pod wielkim wrażeniem, że mimo iż dawno nie dodałam żadnej ciekawej notki to obserwujących mojego bloga jest z dnia na dzień coraz więcej! Dziękuję dziewczyny i pamiętajcie, żeby zaglądać do innych blogów, których listę znajdziecie w panelu obok! Polecam tam naprawdę bardzo ciekawe strony o podobnej tematyce!

Mam mnóstwo pomysłów na nowe notki jednak z wolnym czasem i chęciami jest coraz gorzej. Ostatnio nie dzieje się u mnie zbyt dobrze, więc i nastroju na tworzenie czegoś nowego nie ma, ale trzeba wziąć się w garść i zacząć coś robić. Także spodziewajcie się niedługo wpisów na blogu. Zawsze chcę aby to o czym pisze było dokładne i idealne, ale nie potrafię się skupić nawet na prostych rzeczach. Moje rozkojarzenie sięga zenitu, więc potrzebuje jeszcze chwilkę aby poukładać sobie wszystkie sprawy.

Mam nadzieję, że będziecie zadowolone bo strona powstała właśnie dla Was. Dla wszystkich, którzy tu wpadną i zostaną być może na dłużej. Dla tych, którzy znajdą tu coś ciekawego dla siebie. Chciałabym rozszerzyć tematykę bloga i nie skupiać się już tylko i wyłącznie na kosmetykach, ale ostatnio życie mnie doświadcza i nie potrafię cieszyć się nawet z wiosennego słońca.

Trzymajcie kciuki a wrócę do Was z nowymi pomysłami. Pa!

3 komentarze:

 1. wiem jak to jest jak życie codzienne skupia maksimum uwagi i odbiera chęci na swoje zainteresowania albo ogranicza je do minimum czyli biernego udziału w tym co dotychczas lubimy... Głowa do góry, po deszczu przychodzi słońce, a nawet tęcza :) Myśl pozytywnie, wiosna zawsze przynosi nowe rozwiązania, nowe pomysły :) Trzymam kciuki !

  OdpowiedzUsuń
 2. tak, wiem jak to jest... Codzienność potrafi dać w kość i naprawdę człowieka wykończyć. Aż dziwne, że nie potrafimy się przyzwyczaić do naszego trybu życia i przestać "męczyć się" szkołą, pracą itp. :P
  Czekajmy na taką prawdziwą wiosnę, wtedy nasze życie powinno nabrać kolorów i więcej optymizmu :)
  buziaki, aa.. i trzymam kciuki :p :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzymam kciuki:* i zycze Ci aby u Ciebie wszystko ulozylo sie tak,jak sobie tego zyczysz.
  Doskonale wiem,jak codzienne zycie oraz obowiazki potrafia wplywac na nasze pasje.Nie wszystko mozna zawsze pogodzic...
  MOC serdecznosci!

  OdpowiedzUsuń